MODERNÍ WELLNESS CENTRUM

Odpočiňte si v oáze klidu a využijte například finskou či parní saunu, ochlazovací bazén, ledovou tříšť, whirlpool, vyhřívanou lavici nebo Kneippův chodník. V hotelové spa zóně se na Vás těší tým profesionálních masérů, kteří Vám nabídnou různé typy masáží od standardních až po masáže,
dle Vašich přání.

REZERVACE

WELLNESS & SPA

ZÓNA

Oáza klidu

V našem wellness & spa hotelu Palcát naleznete velkou finskou saunu pro 30 osob, parní komoru, vario saunu, whirlpool, Kneippův chodník, vyhřívanou lavici, ochlazovací bazén, ledové vědro či ledovou tříšť. Přijďte si odpočinout a užít různé druhy masáží jako je např. lymfatická, čokoládová či detoxikační.

WHIRLPOOL

Využijte klidného prostředí a zarelaxujte se ve vířivce s teplotou 38°C. K dispozici Vám může být jak privátně, tak i v rámci návštěvy celého wellness centra. Chvilky zde si můžete zpříjemnit například chlazeným sektem či honduraskými džusy. Přijďte si užít trochu romantiky nebo si jen tak odpočinout po práci s přáteli.

SAUNOVÝ SVĚT

V našem wellness & spa hotelu Palcát nalezenete velkou finskou saunu pro 30 osob, dále parní komoru a vario saunu, kde je udržovaná teplota kolem 60°C a vlhkost 30%. V saunovém světě dále máte k dispozici prostorný ochlazovací bazén, ledové vědro či ledovou tříšť.

SAUNOVÁNÍ POUZE PRO ŽENY

Ve wellness centru v hotelu Palcát mohou ženy využít saunování věnované pouze jim.

Každé pondělí od 17:00 do 19:00 probíhá saunování pouze pro ženy.

NABÍDKA MASÁŽÍ A KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Doporučujeme prvotřídní lymfatické masáže, čokoládovou masáž či zeštíhlující a detoxikační masáž. Všechny kombinují to nejlepší, co můžete zažít ve světě lázeňství. Obnovte svůj mladistvý vzhled a pevné rysy obličeje v kosmetickém salonu.

LUXUSNÍ KOSMETIKA PAYOT

Nechte se ošetřit zkušenými kosmetičkami, které Vám přesně poradí a pomůžou s tím, co je pro Vaši pleť nejlepší. Můžete zkusit masky, ošetřující kúry a nebo si můžete nechat upravit obočí.

Otevírací doba

PONDĚLÍ – ČTVRTEK 17:00 – 22:00

Každé pondělí 17:00 – 19:00 saunování pouze ženy

PÁTEK 17:00 – 23:00

SOBOTA 10:00 – 23:00

NEDĚLE / SVÁTKY 15:00 – 22:00

REZERVACE

6 + 12 =